YK5030203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5030203000G
JLCPCB Part #
C6015687
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 2 20A 300V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS