YK5010523000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5010523000G
JLCPCB Part #
C6618552
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 300V 5 6.35mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS