YK44A1203000G
MFR.Part #
YK44A1203000G
JLCPCB Part #
C6015633
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 11.1mm 12 25A 300V Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS