YK4440203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4440203000G
JLCPCB Part #
C6362837
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 2 300V 30A 8.26mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS