YK4411603000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4411603000G
JLCPCB Part #
C6618460
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 16 300V 30A 9.53mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS