YK4141403000G
MFR.Part #
YK4141403000G
JLCPCB Part #
C3655836
Package
Plugin,P=8.26mm
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 2-Side 20A 300V 8.26mm 插件,P=8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS