YK4110603000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4110603000G
JLCPCB Part #
C3656320
Package
Plugin,P=8.26mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x6P 2-Side 20A 300V 6 6P 8.26mm 插件,P=8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS