YK4021203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4021203000G
JLCPCB Part #
C6618421
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 12 20A 300V 9.53mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS