YK4020623000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4020623000G
JLCPCB Part #
C6337552
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 300V 6 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS