YK4020303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4020303000G
JLCPCB Part #
C7397900
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 3 300V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS