YK3040303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3040303000G
JLCPCB Part #
C7397823
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 11.1mm 15A 3 300V Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS