YK3031603000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3031603000G
JLCPCB Part #
C6619174
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 11.1mm 15A 16 300V Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS