YK3031323000G
MFR.Part #
YK3031323000G
JLCPCB Part #
C3656124
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 15A 1x13P 3-Side 300V 7.62mm 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS