YK3030523000G
MFR.Part #
YK3030523000G
JLCPCB Part #
C3656295
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+115℃ 1 15A 1x5P 3-Side 300V 5 5P 7.62mm 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS