YK3030323000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3030323000G
JLCPCB Part #
C3656218
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+115℃ 1 15A 1x3P 3 3-Side 300V 3P 7.62mm 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS