YK3010303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3010303000G
JLCPCB Part #
C7417921
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 15A 3 300V 9.5mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS