YG2301510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YG2301510000G
JLCPCB Part #
C5838775
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 23 23P 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS