YG0301510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YG0301510000G
JLCPCB Part #
C6014748
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 3 300V 3P 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS