YF2301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YF2301500000G
JLCPCB Part #
C6619028
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 23 23P 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS