YE0301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YE0301500000G
JLCPCB Part #
C6618956
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 3 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS