YA2721510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YA2721510000G
JLCPCB Part #
C6617371
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
10A 150V 3 3.81mm 9 Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS