VN17A1500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VN17A1500000G
JLCPCB Part #
C6603556
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 150V 17 17P 2.54mm 6A Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS