VN13A1500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VN13A1500000G
JLCPCB Part #
C6349787
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 13 13P 150V 2.54mm 6A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS