VN04A1500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VN04A1500000G
JLCPCB Part #
C6921081
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 18~30 1x4P 2.54mm 4 4P 6A Green M1.6 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS