VM11A5830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM11A5830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 12~22 1x11P 20A 300V 7.5mm Gray Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) - Pluggable System Terminal Block ROHS