VJ1721530000G
MFR.Part #
VJ1721530000G
JLCPCB Part #
C7412199
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 17 17P 20A 300V 5.08mm Green 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS