VJ1601530000G
MFR.Part #
VJ1601530000G
JLCPCB Part #
C6920269
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 16 20A 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS