VJ1261530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VJ1261530000G
JLCPCB Part #
C6920256
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
1 12 20A 300V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS