VI1421530000G
MFR.Part #
VI1421530000G
JLCPCB Part #
C5825923
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 14 14P 16A 300V 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS