VI0421530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VI0421530000G
JLCPCB Part #
C6348381
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 300V 4 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS