VI0301550000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VI0301550000G
JLCPCB Part #
C7145628
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 0.2~1.5 1 12~28 16A 1x3P 3 300V 3P 5mm Green M3 Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS