V91751530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
V91751530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12A 12~30 17 17P 1x17P 300V 5.08mm Green Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS