V30301810000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
V30301810000G
JLCPCB Part #
C6908429
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 3 300V 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS