TS08A15D0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS08A15D0000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 15A 1x8P 300V 7.5mm 8 8P Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS