TJ2411530000G
MFR.Part #
TJ2411530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10A 16~28 1x24P 24 24P 3.5mm 300V Green Male Plug Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS