TJ2031530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ2031530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10.5A 1x20P 20 20P 3.81mm 300V Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS