TJ1951030000G
MFR.Part #
TJ1951030000G
JLCPCB Part #
C7362209
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 19 19P 1x19P 20A 300V 5.08mm Black Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS