TJ1751830000G
MFR.Part #
TJ1751830000G
JLCPCB Part #
C6332772
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5.08mm Gray Male Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS