TJ1551330000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ1551330000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 15 15P 1x15P 20A 300V 5.08mm Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block