TJ1511830000G
MFR.Part #
TJ1511830000G
JLCPCB Part #
C7068762
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 15 15P 1x15P 3.5mm 300V Gray Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS