TJ1311030000G
MFR.Part #
TJ1311030000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10A 13 13P 16~28 1x13P 3.5mm 300V Black Male Plug Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS