TJ1251530000G
MFR.Part #
TJ1251530000G
JLCPCB Part #
C6553440
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5.08mm Green Male Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS