TJ1051530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ1051530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 1x10P 20A 300V 5.08mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS