TJ1011530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ1011530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10 10A 10P 16~28 1x10P 3.5mm 300V Green Male Plug Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS