TJ0931530000G
MFR.Part #
TJ0931530000G
JLCPCB Part #
C7362107
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10.5A 1x9P 3.81mm 300V 9 9P Green Male Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS