TJ0631530000G
MFR.Part #
TJ0631530000G
Description
-40℃~+115℃ 0.5~1.5 1 10.5A 16~26 1x6P 3.81mm 300V 6 6P Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS