TJ0551030000G
MFR.Part #
TJ0551030000G
Description
-40℃~+115℃ 0.34~2.5 1 12~24 1x5P 20A 300V 5 5.08mm 5P Black Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS