TJ0411830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ0411830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10A 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P Gray Male Plug Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS