TJ0311830000G
MFR.Part #
TJ0311830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10A 16~28 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Gray Male Plug Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS