TJ0311530000G
MFR.Part #
TJ0311530000G
JLCPCB Part #
C3581976
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 0.5~1.5 1 10.5A 16~26 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Green Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS